+48 608 579 956
zbigniew-ferenc@o2.pl

O nas

Ferenc Instalacje Eleketryczne

Firma działa na rynku elektroinstalacyjnym od ponad 20 lat. Już dziś możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i cieszyć się swoją przyjazną oraz bezpieczną instalacją elektryczną. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani elektrycy pozawalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Wciąż podnosimy nasze umiejętności aby dać Państwu gwarancję profesjonalnej usługi. W naszych instalacjach korzystamy z najlepszych jakościowo podzespołów renomowanych marek! Naszą najlepszą wizytówką jest efekt naszej pracy, którą można zobaczyć w galerii dostępnej na stronie. Sprawdź  naszą OFERTĘ! Oferta jest elastyczna i może być dostosowana do Twoich potrzeb. Nasze instalacje elektryczne i odgromowe otrzymujecie Państwo z kompletem dokumentów. Tylko elektryk z uprawnieniami może zagwarantować komplet profesjonalnych usług.

Nasi elektrycy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty! Zapraszamy do kontaktu z firmą od wczesnych godzin porannych do późnych godzin popołudniowych.

ELEKTRYCY
Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM I KOMPLETEM UPRAWNIEŃ

  • wykonujemy i modernizujemy instalacje domowe,
  • wykonujemy instalacje w sklepach, halach, pomieszczeniach biurowych,
  • zajmujemy się instalacjami niskoprądowymi,
  • wykonujemy instalacje alarmowe, domofonowe,
  • wykonujemy instalacje odgromowe,
  • wykonujemy pomiary ochronne instalacji elektrycznych,
  • usuwamy awarie związane z elektryką.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Nasze usługi. Pamiętaj, że teraz w promocji można otrzymać instalację elektryczną i odgromową w pakiecie TANIEJ! Sprawdź nas i zapytaj o ofertę! W ramach usługi otrzymujesz stosowną dokumentację z wykonanych pomiarów instalacji elektrycznej lub/i odgromowej.

POZYTYWNE OPINIE KLIENTÓW

Nasza praca jest doceniana przez zadowolonych klientów. Wyrazem satysfakcji są liczne pozytywne opinie na portalach gromadzących informacje o firmach z branży. Możesz sprawdzić opinię o firmie za pomocą portali udostępnionych na stronie Opinii i Referencji. Otrzymujemy również liczne certyfikaty, potwierdzające fachowość i profesjonalizm naszej działalności. Nie zaprzestajemy jednak na tym i wciąż się rozwijamy! Jeśli jesteś naszym klientem, podziel się również swoją opinią (będziemy wdzięczni również za słowa krytyki-wiemy wówczas co jeszcze możemy poprawić).

INSTAL-FERENC wciąż współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami oraz placówkami pożytku publicznego z regionu. Współpraca oparta na zaufaniu i zadowoleniu naszych klientów owocuje również ciągłym nadzorem nad stworzoną lub modyfikowaną instalacją elektryczną, odgromową, alarmową itp. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a nasze usługi są dostosowane właśnie do potrzeb konkretnego inwestora. Jeśli właśnie inwestujesz w swój dom lub w firmę, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź jakie podpowiedzi dla inwestorów mamy przygotowane na podstawie wypowiedzi naszych elektryków. Zaoszczędzisz dzięki temu nerwy i pieniądze.

TEREN NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie powiatu wadowickiego i oświęcimskiego. Jednak w całej historii naszej firmy świadczyliśmy usługi również w miejscowościach należących do powiatów: suskiego, bielskiego, żywieckiego a nawet bieruńsko-lędzińskiego. Jest to również dowód, że nasze usługi świadczymy dzięki sieci pozytywnych poleceń, a wieści o naszej przyjaznej ofercie nas wyprzedzają. Teren naszej działalności wciąż rozszerzamy dzięki Wam. Sprawdź, czy Twoja miejscowość jest w naszym zasięgu na naszej mapie dostępnej pod poniższą ikoną.

Jeśli zatem jesteś z okolic Wadowic, Andrychowa, Kęt, Oświęcimia, Bielska-Białej, Suchej Beskidzkiej, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zatora, Żywca to skontaktuj się z nami-doradztwo i wycena jest całkowicie darmowa. Możesz również zapytać o dodatkowe pakiety i promocje, którymi staramy się ciągle uatrakcyjnić nasze usługi.

Staramy się być również aktywni na portalach społecznościowych. Możesz tam znaleźć kilka ciekawych pomysłów, porad i informacji o nas.

Dołącz do nas na facebooku i polub naszą stronę!